aranżacje wnętrz

W Kirschen Investments zdajemy sobie sprawę z tego, że wymarzone mieszkanie, dom, profesjonalne biuro lub lokal użytkowy to idealne połączenie dobrej lokalizacji i starannie przemyślanej aranżacji. W trosce o Państwa wygodę oferujemy nie tylko sprzedaż nieruchomości na terenie Kościerzyny i okolicy, ale także kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykańczania i remontowania wnętrz. Posiadamy własnych profesjonalnych architektów wnętrz, których cechuje pasja i indywidualne podejście do klienta. Są oni zawsze otwarci na Państwa propozycje i wszelkie pomysły, co owocuje świeżymi projektami i pomyślną współpracą.

Przygotujemy dla Państwa nie tylko wizualizacje wykonane w najnowocześniejszych programach komputerowych, ale również możemy nadzorować całość prac nad ich wdrażaniem. Nasza firma z chęcią doradzi Państwu w wyborze materiałów budowlanych, mebli i dodatków, które przy optymalnej cenie zapewnią najwyższą jakość wykończenia każdej nieruchomości.


Nasi projektanci wnętrz są gotowi na podjęcie najbardziej śmiałych i niestandardowych pomysłów tak, aby wspólnie spełnić Państwa marzenia o idealnym lokum.

ostatnie realizacje